Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Zobacz, gdzie nabyć wycieraczki przemysłowe, wejdź na verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – w myjniach, warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, kuchniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także redukują ryzyko przenoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]