kapsułki dolce gusto zamienniki, kapsułki do ekspresu dolce gusto

Kapsułki do ekspresu Dolce Gusto – można kupić ich zamienniki

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do smacznych mieszanek kawy. Smakosze tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, stąd na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca miłośników kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Rzecz jasna, kiedy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, że największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyśmienitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Cortado, z którego można przygotować kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest przeważnie o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu wykazu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]