Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Z pełnym asortymentem hurtowni słoików zapoznasz się na superbutelki.pl.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż przeważającą częścią rynku towarów spożywczych rządzą duże marki, jest to też branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, autorski albo smakowity produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być opakowane tak, aby artykuł długo pozostał świeży, a więc np. w słoje i butelki ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików i butelek – czy warto?

Jasne jest, iż oferty kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo marmolady, pasztety albo żurek, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania całymi paletami na ogół można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu także otrzyma je o wiele szybciej.

Co kupimy w asortymencie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do przechowywania piwa, wina lub soków) i słoiczki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1700, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków i butelek w hurcie można także nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego typu opakowania.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]