Gdzie stosuje się czyściwa przemysłowe?

Jeśli potrzebujesz czyściwa przemysłowego, zobacz tutaj

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe umożliwiają zachowanie wysokich standardów czystości w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty są aktualnie dostępne w sprzedaży? Na co wypada zwrócić uwagę przy zakupie czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – korzysta się z nich na co dzień w przeróżnych gałęziach gospodarki, przykładowo w warsztatach samochodowych, w branży chemicznej, na myjniach, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie potrzebne są higroskopijne i mocne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z tłuszczem, kałużami z oleju, pyłem, zaschniętym brudem czy pozostałymi ubrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być zastosowane do polerowania delikatnych obiektów czy przecierania szkła. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują standardowe ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry rąk, a przy tym nadzwyczaj chłonne, elastyczne oraz mocne

Niepylące się i włókninowe – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można wszelkiego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis kupisz artykuły uniwersalne, włókninowe do delikatnych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania trwałych zabrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do czyszczenia rozmaitych nawierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]