Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Zobacz, gdzie zamówić drzwi drewniane na wymiar.

Drzwi wejściowe wykonują sporo funkcji – strzegą przed włamaniem, chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i oddzielają od zgiełku docierającego z dworu. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne – trwałość oraz komfort cieplny

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoje właściwości oraz trwałość już od dawna cieszą się ogromną popularnością. Drewno znakomicie się prezentuje i można je wykończyć na kilka sposobów. Poprawnie wykonane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że koszty ogrzewania są znacznie niższe, a mimo tego w pomieszczeniach daje się odczuć komfort cieplny. Szukając drzwi do domu należy zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm albo 68 mm. Szczególnym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim właściwościom – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i deformacji, dlatego świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe na wymiar

Producenci świadczą również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na niebagatelny design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które realizuje spersonalizowane projekty na zlecenie, a jednocześnie daje długą gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić rewelacyjnie wyglądające szyby, na przykład witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród rozmaitych typów szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto także zauważyć inne atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Sforsowanie ich jest utrudnione, bowiem w dzisiejszych czasach często zaopatrzone są w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to domownikom bardzo dobrą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. Żeby osłonić zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w trakcie ich wytwarzania wykorzystuje się impregnaty wysokiej jakości.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]