Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Sprawdź, gdzie nabyć drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, dębu oraz sosny

Drewno to organiczny materiał, który zastosowany jako detal aranżacji wnętrza powoduje, iż staje się ono przytulne i bardziej intymne, a właściwie pielęgnowany przetrwa w nienaruszonej kondycji wręcz kilkadziesiąt lat. Obecna technologia umożliwia doskonałe dopasowanie właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie wypaczają się) i odpowiednią izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego typu drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce industrialnej. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, zabezpieczone lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem i wiele innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Szyby piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Pragniesz zamontować w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowej budowie? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zlecić to zadanie kompetentnym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich życzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem ornamentowym, piaskowanym czy witrażowym, co bez wątpienia podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]