środki czystości sklep internetowy, profesjonalna chemia gospodarcza

Co zalicza się do profesjonalnych środków czystości?

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, m.in. graffiti, tłustych osadów, ognisk pleśni lub kamienia kotłowego.

Chemia przemysłowa – profesjonalna konserwacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz ochronę powłok szczególnie wystawionych na szkodliwe działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]