Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Potrzebujesz blachy na rąbek stojący? Sprawdź www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek stojący oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek wspaniale godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, toteż zdobywają coraz większe grono sympatyków. Bardzo dobrze wyglądająca oraz mocna blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których niezbędna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Znamionują się bezproblemowym oraz zarazem błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe bardzo dobrze współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest niepodatne na rdzę i trwałe.

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wykorzystanej technologii i solidności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką, która zapewnia ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dobranie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od producenta.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08