Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli szukasz baniaka na wino, koniecznie sprawdź superbutelki.pl

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]