Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

W tym miejscu odnajdziesz jedyną w swoim rodzaju ofertę kursu rysunku Kraków

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na tego rodzaju kursy zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]