Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Kliknij tu jeśli interesuje Cię Blender 3D kurs.

Świat grafiki nieustannie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe techniki na rzecz kreowania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga obecnie znacznych nakładów finansowych – można bowiem zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego program pedagoga

Obsługę dowolnej aplikacji można opanować we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa niezmiernie męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne osobom, które niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na detale, które należy poprawić oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by przebiegał on w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością pożądaną i poważaną szczególnie w świecie filmu, projektowania i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza więc pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i entuzjaści 3D pragnący poszerzyć swoje obecne umiejętności bądź odkryć nowe drogi ekspresji.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]