Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca silników prądu stałego - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się tu.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne użycie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników DC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Positec.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]