Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Potrzebujesz wzmacniacza szerokopasmowego? Skieruj się tutaj

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt używany przez operatorów TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów biegnących do indywidualnych telewizorów. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – minimalizuje nieprawidłowości

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują najczęściej w przedziale 30 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują wszelkie nieprawidłowości spowodowane najczęściej przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, gdzie znajdują się klienci. Sprzęty tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a konfiguracja wzmacniacza przystępna. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szybka obsługa

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Używa się w tym celu elementy regulowane lub wkładki JXP. Urządzenia posiadają także wbudowane zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne. Nowoczesne modele posiadają profesjonalny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i gwarantują abonentom doskonałą moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Dużą zaletą jest również energooszczędność na poziomie do <5,5W.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]