Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Więcej szczegółów o kolczykach na biglach.

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały oraz metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie bez wątpienia nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Z tego powodu wybierając biżuterię warto sprawdzić, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i świetnie się prezentują.

Dobierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o stosunkowo kanciastej twarzy – są długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej buzi – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto rzecz jasna zaznaczyć, że kobiety o nieco innej twarzy również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych kamieni – to zależy od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni złotnika. Szczególną popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa naszych preferencji – czasem lepiej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, więc kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]