Wisiorki ze srebra

Więcej informacji o srebrnych wisiorkach

Moc wisiorków

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą zafundować sobie luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Niemniej istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, kwadratu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór istnieje także jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]