Srebrne kolczyki

Poszukujesz kolczyków srebrnych? Wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki to najpopularniejszy i najchętniej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Popularność zawdzięczają pewnie dużemu zróżnicowaniu wzornictwa, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie dzisiaj bez nich wyobrazić współczesną garderobę kobiecą. Najbardziej popularne są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest także rodowane srebro pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii blask białego złota i jednocześnie chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest także srebro szczotkowane o matowej powierzchni oraz srebro oksydowane w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć stosowanych w kolczykach

To, jakie zapięcie wybrać w kolczykach zależy od indywidualnych upodobań osoby, która je będzie nosić. Na rynku dostępne są dwie grupy zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Mnogość rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]