Srebrne kolczyki idealne na prezent

Sprawdź, gdzie nabyć kolczyki

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone kosztownymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii uszu, co zazwyczaj występuje w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technologię ich wykonania – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, należy dobrze je czyścić i na bieżąco eliminować śniedź. Należy wycierać je codziennie delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne produkty nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie preparaty niezwykle naruszają elastyczną powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii jest niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.