kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji kruszec, projekt oraz ozdobne minerały, ale także rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy różne rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie istotna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe imprezy, a także te, które bez problemów możemy nosić na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych strojach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do codziennych strojów. Do pracy dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – wyglądają niemal równie dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które naprawdę łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]