Jakie usługi świadczy jubiler?

Nie posiadasz wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z sugestii jubilera Kraków

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie można wyszukać praktycznie wszystko, wciąż wiele przedmiotów warto nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Plusy zakupów u jubilera

Zakup złotej broszki, łańcuszka lub pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny lub za luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru albo zrobi nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej porady złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji urodzin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także świadczą inne usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, złotnik szybko i umiejętnie zreperuje go w swoim warsztacie. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku podziękowania, gratulacje, datę albo inny ważny dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś unikalny podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu trzymamy niepotrzebną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]