Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Zobacz, gdzie kupić srebrną biżuterię, wejdź na www.bizutik.pl

Jest z ludźmi od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją człowieka i umożliwia oddanie swojego ja. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie często noszą kobiety oraz panowie, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego warto wybrać srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją porysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]