Biżuteria z koralem

Jeśli szukasz biżuterii z koralem, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, które znaczy amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, uznawany jest za symbol siły i bogactwa. Wiele osób twierdzi, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, dlatego też idealnie nadaje się do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Koral spotykany jest odcieniach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego działanie redukujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie , wolne od leków.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]